Vítejte!

Jmenuji se Hudson Leick.
Jsem moc ráda, že jste si sem našli cestu.
Pokud vás zajímá víc informací o mé osobě, pokračujte dolů.
Ráda bych vás tímto pozvala na svůj workshop kundalini jógy:

 

4. listopadu 2019 // 18:00-20:00

Kolbenova, Praha

Jóga

Hudson se věnuje józe více než dvacet let. Je certifikovanou lektorkou od těchto učitelů (mimojiné): Gurmukh, Sada Sat Kaur, Tej Kaur Khalsa či Ana Forrest. Své hodiny přizpůsobuje potřebám svých studentů a jsou určeny všem, bez ohledu na předcházející zkušenosti s jógou, věk či váhu. Všichni jsou vítáni.

O Hudson

   Jsem nadšená, že můžu učit. Miluju pocit, když jsem ve stejné místnosti s lidmi, kteří chtějí překonat své stereotypy. Pro mě je zážitek sledovat někoho, kdo je ochotný překročit svoji komfortní zónu. Rozhodnout se zkusit jógu, vstoupit do místnosti a hluboce dýchat, možná vůbec poprvé ve svém životě. A začít se hýbat.
V józe se člověk učí poddat se. Ano, hýbeme a zpevňujeme se, ale ve svém jádru se musíme podvolit sami sobě. Tomu, co právě děláme a kde se nacházíme.
Pochopila jsem, že můj čas na tomto světě je omezený. A pokud jsem já cvičením vyléčila svoje rány na duši, cítím potřebu předat tuhle zkušenost dál. Vím, že jóga funguje. Změnila mě. Viděla jsem, jak mění ostatní, a věřím tomu, že každým pohybem i každým dechem se můžeme posouvat dál. Sama to na sobě vidím. Jóga mě naučila, jak se mít ráda. A chtěla bych, abyste to dokázali i vy.
Pokud s tím, co píšu, souzníte, moc ráda vás všechny uvidím na svém semináři.
S láskou, Hudson

Místo

Pro konání jógy je volba místa důležitá. Ať už je to jógové studio, nebo jen obyčejná kancelář či tělocvična, Hudson vždy posune energii tam, kam je potřeba. Hlavní je, aby místo “žilo” a zároveň bylo příjemné pro všechny zúčastněné. Zvolili jsme prostor, který má takřka domácí atmosféru.

Adresa

Moravcových 7b
(u stanice metra B Kolbenova)
190 00 Praha 9 – Vysočany
Česká republika

Zúčastnit se můžete i Vy!

Počet míst je omezen. Místo si můžete rezervovat přes náš formulář dole na stránce nebo zasláním zprávy na e-mail jakub.volak@starevents.cz
Cena za workshop je 900 Kč. Částka se hradí dopředu na účet.

Pokud máte jakékoliv otázky, kontaktujte koordinátora akce Jakuba Voláka pomocí formuláře dole. Několik odpovědí najdete rozkliknutím položky Často kladené otázky.
Často kladené otázky

Nikdy jsem nedělal/a jógu, nevadí to? Vůbec. Workshop je koncipován pro všechny úrovně, tedy i pro úplné začátečníky. Hudson pomůže každému jednotlivci a seminář upraví podle potřeby účastníků.

Musím umět anglicky, abych pokynům rozuměl/a? Hudson bude mluvit anglicky, ale akce bude tlumočena do češtiny.

Co si mám s sebou vzít? Vezměte si ručník, volné oblečení a případně i svoji podložku na cvičení. Pokud podložku nemáte, dejte nám vědět dopředu.

Kontaktujte koordinátora Jakuba Voláka: